top of page

İş Gücü Verimliliğini ve Motivasyonu Arttırır

 Maksimum üretkenlik için çalışanların ve işbirliğinin etkileşimine Ofis  bölme sistemleri açık çalışma alanlarında motivasyonu arttırmak için gereklidir. Açık ortamlarda genelde çalışanlar konsantrasyon düzeylerini kesintiye uğratan dikkat dağıtıcı sorunlar yaşarlar. Çözüm; kişiye özel çalışma rahatlığını ve gerekli gizliliği sağlayan, hem sesli hem de görsel aksaklıkların üstesinden gelebilecek paravan ve bölme sistemleridir.

Ekonomik

Geleneksel ürünlerden orta ve uzun vade de daha ekonomiktir. Dayanıklı, uzun ömürlü geri dönüşümlü malzemelerden üretilmiştir. Kurulması ve yerinin değiştirilmesi maliyetsiz ve çok kolaydır. Duvar, tavan veya zeminde tadilata gerek kalmadan uygulanabilir. Her zaman bütçenize en uygun çözümler  sunar.

Kolay kullanım

Kendine has taşıyıcı sistemi ile bulunduğu ortamda çok az yer kaplar. Zorlanmadan akıcı ve kolay biçimde hızla açılır kapanır.

 

Gerçek ölçüler

50-75-100 cm panel genişliği olan modellerde uzunluk kaybı olmadan, duvar gibi düz durma özelliği ile istediğiniz ölçü kullandığınız ölçüdür.

 

 

Model L 

L Serisi 25 cm genişliğindeki panellerden oluşur. Ofisi bölmek amaçlı kullanılan sabit ayaklı veya tekerlekli modeller dünya standardı olan110 cm - 140 cm yüksekliğindedir. L Modelini oluşturan her bir panelin kalınlığı 1.5 cm' dir

L model masaüstü ofis bölme modellerimiz standart 35cm - 45cm yükseliğindedir. İsteğe bağlı yükseklik,  genişlik (25 cm ve katları) ve şekillerde ( 2 yan-3 ön, 3 yan-4 ön, 3 yan -5 ön gibi) üretilebilmektedir.

Masaüstü bölme sistemleri,  çok yönlüdür; kişiye özel alan oluşturup konsantrasyon kaybını yok ederken,  panel üzerine not, resim v.b. yapıştırmanıza olanak sağlar.

Masanızın kenarında kullanabilen modüllerimiz sayesinde gizli bilgilerinizin bilgisayar ekranında istenmeyen şekilde görünmesini engelleyebilir, ekranı sürekli sağa-sola oynatma zahmetinden kurtulabilirsiniz.

Model U

 U Serisi 25 cm genişliğindeki panellerden oluşur. Masaları bölmek amaçlı kullanılan sabit ayaklı veya tekerlekli modeller dünya standardı olan

110 cm - 140 cm yüksekliğindedir. L Modelini oluşturan her bir panelin genişliği 1.5 cm' dir

U model masaüstü ofis bölme modellerimiz standart 35cm - 45cm yükseliğindedir. İsteğe bağlı yükseklik,  genişlik (25 cm ve katları) ve şekillerde ( 3 er yan-6 ön, 4 er yan - 8 ön gibi) üretilebilmektedir.

Kurumsal imajınıza uyması ve etkileyici temalar oluşturabilmeniz için kapsamlı seçimlilikte giydirme, logo baskı, renklerde panellerimiz mevcuttur.

Düşük yükseklikteki çalışma masası  bölmeleri/ ayırıcıları, maksimum üretkenlik için çalışanlar ve işbirliğinin etkileşimine izin verir.

Model Z

 Z Serisi 25 cm genişliğindeki panellerden oluşur. Ofisi bölmek amaçlı kullanılan sabit ayaklı veya tekerlekli modeller dünya standardı olan

110 cm - 140 cm yüksekliğindedir. L Modelini oluşturan her bir panelin genişliği 1.5 cm' dir

Z model masaüstü ofis bölme modellerimiz standart 35cm - 45cm yükseliğindedir. İsteğe bağlı yükseklik,  genişlik (25 cm ve katları) ve her türlü Z tarzı şekillerde  üretilebilmektedir.

Tek bir Z modeli ile iki masayı aynı anda bölebilirsiniz.  Kullanılmadığı durumlarda kolaylıkla katlanabilir.

Resepsiyon, danışma  veya giriş alanlarında stand ( ilan, logo, duyuru, resim, yönlendirme v.b.) olarak kullanılabilir.

Ofis Bölme ve Paravan Modelleri

 Hızla açılır, hızla kapanır.

Bölme veya duvar olarak kullanılırken anlık  düzenleyerek hücre veya toplantı odası  oluşturabilirsiniz.

Açık ofisiniz çok fazla açık ise;  kullanım alanını daha canlı hale getirmenin yanı sıra   ofis ortamınızı iyileştirmeye yardımcı  olarak daha fazla ofis alanı oluşturmanıza yardımcı olur.

Genellikle açık ofislerde birim veya bölümleri ayırmak için kullanılan dosya dolaplarının yerini alarak hem alan kazandırır hemde yüksekliği ile doğru orantılı ses ve görüntü izolasyonu sağlar.

Tüm bölme ve paravan modellerimiz piyasada bulunan ağır, kalın, yer kaplayan ve modası geçmiş bölmelerden daha hafif, sağlam, düz yüzeyli, daha güvenli ve dayanıklıdır

bottom of page