top of page

Hijyenik

Anti bakteriyel özelliğe sahip olması yüksek hijyen gerektiren mekanlarda/ortamlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Leke tutmaz, yerinde her türlü temizlik malzemesiyle kolay ve hızlı bir şekilde temizlenir.


Ekonomik

Geleneksel ürünlerden orta ve uzun vade de daha ekonomiktir. Dayanıklı, uzun ömürlü geri dönüşümlü malzemelerden üretilmiştir. Temizlemek için söküp takmaya başka yere taşımaya gerek yoktur. iş gücü zamandan tasarruf sağlar.

 

Kolay kullanım

Kendine has taşıyıcı sistemi ile bulunduğu ortamda çok az yer kaplar. Zorlanmadan akıcı ve kolay biçimde hızla açılır kapanır.

Gerçek ölçüler

50-75-100 cm panel genişliği olan modellerde uzunluk kaybı olmadan, duvar gibi düz durma özelliği ile istediğiniz ölçü kullandığınız ölçüdür.

Model T

T Serisi mobil paravan, 50 cm genişliğinde panellerden oluşmaktadır. Paneller açıldığında yardımcı bir aparat kullanmadan düz durma özelliğine sahiptir

Çapa 2

Katlandığında az yer kaplar, kullanılmaya hazırdır. Taşıyıcı sisteminin tasarım özelliği zeminde alan kaybına yol açmaz. Açık kullanımda kişilerin hareket alanını kısıtlamaz.Paravan sistemlerinde kullandığımız süspansiyonlu tekerler zeminde oluşan yükseklik farklarını ortadan kaldırır.

Personelin çalışma ve medikal ekipmanı kullanımı ile hasta ve hasta yakını için ihtiyaç duyulan mahremiyet ve dinlenme alanlarını  ihtiyaç duyulan anda  aynı  mekanda ayırmanın en pratik yolunu sağlar

Mobil paravanlarda ilave bir taşıyıcı aparata ihtiyacınız yoktur.  Paravanlarımızın taşıyıcı sistemi bütünün bir parçası olarak kendi içindedir.

 

Oda içinde oda oluşturur. Duvar gibi düz durabilen  bölme elemanı olarak kullanabilirsiniz

Taşıyıcıların paravan sistemlerinin kendi içinde olması ekstra taşıyıcı sistem maliyetini ortadan kaldırır daha ekonomiktir.

Minimum maliyet maksimum kullanım alanı sağlar

Farklı panel genişliği seçenekleriyle mevcut alanınızı en verimli şekilde kullanmanızı sağlar. 50 cm ve 75 cm panel genişliği seçenekleri yataklar arasında

 Sağlık 

Duvara montajlı olarak kullanılan paravan sistemidir. Üç farklı panel genişliği mevcuttur

Duvara montajlı kullanılır. Katlandığında az yer kaplar. Yerinde her türlü temizleme ajanıyla kolaylıkla hızlı bir şekilde temizlenir. 

Oda içinde oda oluşturan katlanabilir paravan sistemi hızlı, pratik, hijyenik, ekonomik özelliklerinin yansıra renkli ve farklı kaplama seçenekleri ile dekorasyona uyumludur.

Model D

Çapa 1
bottom of page